Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 


W mocnym typie Berneński Pies Pasterski

Imię domowe: Luna
Płeć: Suka
Status: Wysterylizowana
Umaszczenie: tri color
Data urodzenia: 29.05.2007

Data śmierci: 31.12.2015 g.23:00
Wzrost: 62 cm
Kolor oczów: brąz

Numer chip: 985170000373523 -
lewy bok szyi


GALERIA      FILMY      SPORTY      DORASTANIE


Dałaś mi tyle miłości, tyle zrozumienia, tyle mnie nauczyłaś. To były wspaniałe lata które przeżyłyśmy razem.
Pamiętam nasz pierwszy spacer, po 15 minutach siadłaś na środku ulicy i powiedziałaś "dość", musiałam zabrać Cię na ręce. Pamiętam nasze spacery kiedy to Ty mówiłaś idziemy dalej. Byłaś taka wytrwała. Do końca. Brak mi słów. Płaczę od wczoraj. Każde rozstanie będzie tak boleć? Nie wybaczyłabym sobie gdyby nie było mnie przy Tobie do końca w tą noc. Dla jednych pełną zabawy, dla nas pełną bólu. Najgorsze, że człowiek który podobno może wszystko nie może nic. Żadna lecznica, żaden weterynarz niedostępni. Jedyna opcja Tychy. Ale Ty wiedziałaś.. Chciałaś odejść sama, 5 minut drogi samochodem i odeszłaś...
Dalej słyszę jak ciężko oddychasz, ciągle mam wrażenie że tuptasz po schodach do góry. Przed oczami mam Twoje oczy, niestety już nieobecne, nie Twoje.
Chciałabym obudzić się z tego koszmaru, budzę się rano i nic się nie zmienia.
Boli i będzie boleć. Tracisz część swojej rodziny.
Odeszłaś.
Luna [*][*][*]
29.05.2007 - 31.12.2015 g.23:00
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."